سه شنبه, 09/14/1396 - 07:52 sistan-va-bloc…
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان:

اکیپ‌های معتمدین و جهادگران سیستان و بلوچستان به غرب کشور اعزام شدند

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته وحدت ۳ اکیپ متشکل از معتمدین شیعه و سنی و بزرگان طوایف استان و جهادگران و بسیجیان عشایری استان به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شدند.
اکیپ‌های معتمدین و جهادگران سیستان و بلوچستان به غرب کشور اعزام شدند

سرهنگ علی‌اکبر جعفری اظهار داشت: همزمان با هفته وحدت 3 اکیپ متشکل از معتمدین شیعه و سنی و بزرگان طوایف استان و جهادگران و بسیجیان عشایری شیعه و سنی استان به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شدند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه سلمان نیز به همراه این اکیپ‌ها عازم مناطق زلزله‌زده شده است، افزود: این 3 اکیپ با هدف خدمت‌رسانی به هموطنان زلزله‌زده عازم کرمانشاه شده‌اند و در مراسم محوری هفته وحدت در کرمانشاه نیز با لباس محلی سیستانی و بلوچستانی حضور داشتند.

وی با اشاره به ارسال محموله 10 تنی ارزاق عمومی توسط بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان برای زلزله‌زدگان کرمانشاه، گفت: دومین محموله کمک‌های مردم سیستان و بلوچستان از طریق این سازمان به نمایندگی از مردم و دستگاه‌های اجرایی استان برای زلزله‌زدگان غرب کشور ارسال شد که این شامل مواد غذایی، لوازم تحریر، چادر، پتو، البسه گرم و دیگر اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان بود.

جعفری با اشاره به اینکه قرار است 35 واحد مسکونی توسط بسیج سازندگی استان در 2 روستای زلزله‌زده کرمانشاه احداث شود، گفت: در پی بازدیدهایی که از مناطق زلزله‌زده داشتیم، 2 روستای زلزله ‌زده در اختیار بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان قرار گرفت تا امدادرسانی مردم آن به بهترین نحو انجام شود.