شناسه خبر :۳۳۷۰

فعالیت ۴۷ گروه جهادی در سیستان و بلوچستان طی تعطیلات نوروز

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از آغاز فعالیت ۴۷ گروه جهادی در تعطیلات نوروز سیستان و بلوچستان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه خبری بسیج سازندگی  از زاهدان، سردار حسین معروفی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه از آغاز فعالیت ۴۷ گروه جهادی در تعطیلات نوروز خبر داد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: این ۴۷ گروه جهادی شامل چهار گروه از خارج از استان با آورده و ۴۳ گروه از داخل استان و به تعداد ۱۴۲۰ نفر است.

این مسئول با بیان اینکه در مجموع ۴۳۵ گروه جهادی در سیستان وبلوچستان فعال هستند، گفت: حضور خانواده‌ها در قالب یک تیم منسجم در گروه‌های جهادی از نکات قابل توجه است زیرا این عزیزان می‌توانند به سفرها نوروزی بروند اما در قالب گروه جهادی فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: چهار گروه جهادی از سایر استان‌های کشور و ۴۳ گروه نیز از سیستان و بلوچستان تا ۱۵ فروردین در این استان مشغول به فعالیت هستند.

سردار معروفی با بیان اینکه ۳۰۰ نفر از بانوان و هزار و ۱۲۰ نفر از مردان در این اردوی جهادی حضور دارند گفت: گروه‌های جهادی گره گشای بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی در کشور هستند.

وی افزود: ۴۳۵ گروه جهادی در سیستان و بلوچستان وجود دارند که از این تعداد ۲۳ گروه ویژه، ۱۳۳ گروه از اقشار مختلف و بقیه گروه عادی در این استان مشغول به خدمت هستند.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه شیعه و سنی در بسیاری از گروه‌های جهادی با همکاری یکدیگر به ارائه خدمت به مردم سیستان و بلوچستان می پردازند گفت: یکی از گروه‌های فعال جهادی پزشکی امسال با آورده ۱۰ میلیارد ریال به شهرستان نیمروز واقع در شمال این استان برای ارائه خدمات حضور پیدا می کنند در واقع ۱۴۷ پزشک متخصص و فوق تخصص شامل دندانپزشک، دکتر جراح، دامپزشک، بهیار و کادر درمانی به مدت یک هفته در شهرستان نیمروز حضور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: سه هزار بسته غذایی با همکاری آستان قدس رضوی میان نیازمندان سیستان و بلوچستان توسط گروه های جهادی در شب عید توزیع می‌شود.

 

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  تازه ها

  فعالیت ۴۷ گروه جهادی در سیستان و بلوچستان طی تعطیلات نوروز | سیستان و بلوچستان

  خطا

  The website encountered an unexpected error. Please try again later.

  Uncaught exception thrown in shutdown function.

  PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 17635726915d330b2a80e0d4.14349923 ) in lock_release_all() (line 269 of /home/sazandeg/public_html/includes/lock.inc).