مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
شناسه خبر :۳۷۵۵

پروژه های اقتصاد مقاومتی با فعالیت ۱۳گروه جهادی بسیج دانشجویی انجام شد

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان، با تأکید بر فعالیت ۱۳ گروه جهادی در نوروز ۹۷ گفت: در نوروز امسال با توجه به فقر استان و کمبود فضای آموزشی، ساخت مدرسه چهار کلاسه در منطقه سیستان و مدرسه یک کلاسه در خاش آغاز شده و در حال اجرا است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه خبری بسیج سازندگی از زاهدان؛ ساسان سالاری، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: در نوروز امسال با توجه به فقر استان و کمبود فضای آموزشی، ساخت مدرسه چهار کلاسه در منطقه سیستان و مدرسه یک کلاسه در خاش آغاز شده و در حال اجرا است.

وی با تأکید بر فعالیت ۱۳ گروه جهادی در نوروز ۹۷ اظهار داشت: آبرسانی به ۷ باغ پسته خانه عالم، اشتغال در چندین دو واحد پرورش طیور خانگی، ویزیت رایگان ۱۷۰ نفر و احداث چشمه سرویس بهداشتی و حمام در منطقه سیستان، احداث یک چشمه سرویس بهداشتی و حمام در خاش، توزیع دارو برای ۵۰ نفر و ویزیت رایگان ۱۰۰ نفر در حاشیه شهر زاهدان، احداث یک چشمه سرویس بهداشتی و حمام و جمع آوری زباله‌های منطقه گردشگری در شهرستان نیکشهر و همچنین مرمت دو مدرسه و احداث یک چشمه سرویس بهداشتی و حمام در بمپور اهم فعالیت‌های گروه‌های جهادی استان در نوروز ۹۷ است.

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان بیان کرد: همچنین جهت احداث گنبد علوی دلگان و نیز مکان کشتار و بسته بندی بلدرچین در انتظار تامین اعتبار هستیم

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها