مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان خبر داد:
شناسه خبر :۴۳۶۸

اهدای ۷۰جهیزیه به نوعروسان استان/خیرین برای رفع مشکلات مردم ورود کنند

مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان گفت: به هفتاد نوعروس استان، ۷۰ جهیزیه از سوی این نهاد اهداء شد.
نسخه مناسب چاپ

علی اکبر جعفری در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: این ۷۰جهیزیه ، در حاشیه مراسم اهداء هزار جهیزیه اهدایی از سوی مقام معظم رهبری به نوعروسان استان صورت گرفته و تحویل نوعروسان و دامادهای تحت پوشش بسیج سازندگی شده است.

وی ادامه داد: ارزش ریالی هرکدام از این جهیزیه ها، ۸۰میلیون ریال بوده و شامل ۱۰ قلم کالای ایرانی می باشد.

وی بیان کرد: مردم باید در راستای حمایت از اشتغال جوانان، تولیدات داخل و تحقق نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری، کالا و محصول تولیدی داخل کشور را خریداری کنند.

جعفری در ادامه با اشاره به وجود مشکلات مختلف در استان و خصوصا بیکاری جوانان نیز خاطر نشان کرد: سیستان و بلوچستان در عین جوان بودن، محرومترین نقطه کشور هم می باشد که این دو با هم همخوانی ندارد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان اظهار کرد: سیستان و بلوچستان با تمام ظرفیت هایی که دارد، استان محرومی است، در حال حاضر در حوزه سیستان شاهد مهاجرت مردم از روستاها و تخلیه آنها هستیم، مردم استان در حال حاضر  سبد زندگی، رزق و خدمت رسانیشان خالی و تهی است، ما اعتقاد داریم اول باید این روند زندگی را نگه داشت، وضع موجود را حفظ و شکم مردم را سیر کرد و بعد از آن پروژه ها و طرح های دیگر را در دستور کار قرار داد.

وی با تاکید به نیاز حضور خیرین در راستای رفع مشکلات و معضلات استان، تاکید کرد: خشکسالی ها و بسته بودن مرز و عدم بهره گیری از ظرفیت های موجود استان عاملی شده تا این مشکلات روز به روز افزایش پیدا کنند.

وی در پایان گفت: چند موسسه خیریه در استان به بسیج سازندگی وابسته هستند و در سالهای اخیر نیز در کنار سایر خیریه ها، سعی کرده اند تا در راستای کمک به نیازمندان و مستمندان از هیچ تلاشی دریغ نکنند و در این زمینه برای بهتر کردن اقدامات نیازمند حضور خیرین می باشیم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها