مسئول بسیج سازندگی سپاه میرجاوه:
شناسه خبر :۹۴۵

اشتغالزایی بسیج سازندگی برای بیش از هزار نفر در میرجاوه

مسئول بسیج سازندگی سپاه میرجاوه از ایجاد اشتغال برای هزار و یک نفر با اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی در این شهرستان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ پاسدار موسی جهانتیغ در گفت و گو با خبرنگاربسیج از میرجاوه اظهار کرد: بسیج سازندگی سپاه شهرستان میرجاوه با پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی در زمینه پرورش گاو، شتر و خیاطی به متقاضیات اشتغالزایی، همه توان خود را برای ایجاد اشتغال در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری و شعار «اقتصادمقاومتی، اشتغال و تولید» به کار گرفته است.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای اشتغالزایی در میرجاوه، افزود: تمام طرح‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی در میرجاوه به طور کامل اجرا شده است و با پرداخت ۸۹۲ میلیون تومان تسهیلات توانستیم برای ۴۳۸ نفر به طور مستقیم و ۵۶۳ نفر به طور غیر مستقیم اشتغالزایی کنیم که ۷۵ درصد از این افراد نیز مددجویان کمیته امداد بوده اند.
وی با بیان اینکه بسیج سازندگی زمینه تحقق اقتصادمقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری را عملیاتی کرده است، خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، گام بلندی در زمینه اشتغال زایی و شکوفایی اقتصاد است و متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزایی می‌توانند با مراجعه به بسیج سازندگی میرجاوه از تسهیلات اقتصاد مقاومتی استفاده کنند.
جهانتیغ با بیان اینکه سیج سازندگی در اشتغالزایی پیشگام و پیشتاز است، تاکید کرد: کارآفرینی، زمینه‌های لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی را عملی می‌کند و بسیج سازندگی پیشتاز عرصه اشتغالزایی و کارآفرینی است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها