۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۹
فرمانده سپاه سلمان گفت:در استان سیستان و بلوچستان ذره ای خط کش گذاری برای خدمت رسانی به مردم نداریم.
۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۵
جهادی که همچنان ادامه دارد؛
همزمان با افتتاح ۱۷ طرح محرومیت زدایی در شهرستان سرباز فاز اول المان یادبود شهدای وحدت در پیشین محل شهادت شهید شوشتری و یارانش توسط سردار معروفی هم رزم آن شهید به بهره برداری رسید.
۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۱۹
در راستای تحقق شعار سال؛
در سال حمایت از کالای داخلی برای نخستین بار در مرکز تکثیر و بازسازی ذخایر ماهیان بومی و گرمابی زهک سه نمونه از ماهیان خاویار که ارزش اقتصادی بالایی دارند، پرورش داده شد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۱۸
در راستای تحقق شعار سال؛
در سال حمایت از کالای داخلی برای نخستین بار در مرکز تکثیر و بازسازی ذخایر ماهیان بومی و گرمابی زهک سه نمونه از ماهیان خاویار که ارزش اقتصادی بالایی دارند، پرورش داده شد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۱۳
در راستای تحقق شعار سال؛
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: بدهی‌ها و معوقات بانکی بنگاه‌های اقتصادی یکی از بزرگترین مشکلات در این استان است اما به جای تعطیلی واحدهای تولیدی و مراکز اقتصادی بدهکار باید به دنبال راهکار دیگری باشیم.
۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۴
گزارش بسیج از هنر دستان زنان بلوچ:
هنر سوزن دوزی از جمله میراث ماندگار زنان بلوچ است که از پیشینیان به آنها به ارث رسیده است.
۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۹
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان خبر داد:
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان گفت: به هفتاد نوعروس استان، ۷۰ جهیزیه از سوی این نهاد اهداء شد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۶
علی اکبر جعفری :
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان گفت: ۷۷گروه با تعداد ۴۹۵۲ نفر عضو فعال از ابتدای سال ۹۶ تا پایان فروردین سال ۹۷ به منظور خدمت رسانی به محرومین و نیازمندان در سطح استان فعالیت داشته اند.
۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۷:۴۲
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان، با تأکید بر فعالیت ۱۳ گروه جهادی در نوروز ۹۷ گفت: در نوروز امسال با توجه به فقر استان و کمبود فضای آموزشی، ساخت مدرسه چهار کلاسه در منطقه سیستان و مدرسه یک کلاسه در خاش آغاز شده و در حال اجرا است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۸
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان از آغاز فعالیت ۴۷ گروه جهادی در تعطیلات نوروز سیستان و بلوچستان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۰
یک بانوی کارآفرین موفق توانسته با ایجاد یک آموزشگاه خیاطی در روستای چاه کیجی شهرستان دلگان برای یازده زن سرپرست خانواده اشتغالزایی ایجاد کند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۷:۴۶
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان خبر داد
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان گفت: در ایام نوروز امسال ۲۵ گروه جهادی به نقاط محروم استان اعزام می شوند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۳
در سال جاری صورت گرفت
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه زابل گفت: به همت سپاه پاسداران ناحیه زابل از ابتدای سال تاکنون ۱۰۹ طرح اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی افتتاح شده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۵
تجليل از سازمان بسيج سازندگي استان، بعنوان سومين دستگاه برتر در بيستمين جشنواره آيين خيرين مدرسه ساز با اهدا حمايل ويژه و لوح سپاس
۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۷:۵۲
مسئول بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان:
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته وحدت ۳ اکیپ متشکل از معتمدین شیعه و سنی و بزرگان طوایف استان و جهادگران و بسیجیان عشایری استان به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شدند.
۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۷
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی در مراسم همایش خدمت بی منت که به مناسبت گرامی داشت دومین روز از هفته بسیج در زاهدان برگزارشدااظهارداشت : از ۵ آذر ۹۵ تا کنون ۴۶۱ برنامه در حوزه های فرهنگی، اجتماعی ، اقتصاد مقاومتی، نظام سلامت و محرومیت زدایی اقدام و عملی کرده ایم.

صفحات

تازه ها